Про Нас
Наша історія

2003  18 жовтня Петро Нахайчук отримав покликання стати євангелістом.

2004  В місті Портланд штат Орегон був відкритий перший реабілітаційний центр для 36 людей. Через цей центр багато людей знайшли Ісуса Христа, і згодом вони виросли в сильних лідерів.

2011  Під час місіонерської подорожі в Україну Петро Нахайчук отримав відкриття про те, що настав час для заснування місіонерської школи. Незважаючи на відсутність особливих ресурсов, фінансів і вчителів, але завдяки Божому благословінню восени школа змогла приняйти 21 студента.

2012  Школа швидко росла, і вже за рік нам потрібно було шукати більше приміщення для 50 студентів.

2013  Школа знаходилась в процесі переїзду в ще більшу будівлю, що могла вмістити до 100 студентів. Також це розширило наші можливості для вуличних євангелізацій і служіння бездомним, людям похилого віку і дітям.

2013  Школа починає програму для підлітків від 15-ти до 17-ти років. Програма унікально збалансована між вивченням біблейської теології, літніми розвагами і вибором різноманітних гуртків.

На фотографії зверху Петро Нахайчук зі своєю дружиною Наталею. Петро є засновником міжнародної місії «Бог нагледить». Під час місіонерської подорожі на Україну в 2011 році Петро отримав пророцтво, в якому Бог наказав йому відкрити місіонерську школу в Сполученних Штатах.

На фотографії зліва Володимир Іванович Величко викладає урок під час першого семестра програми «Велике доручення» восени 2011 року.

 

Про нас

У місіонерській школі "Бог Нагледить" ми допомагаємо студентам зростати в розумінні Писання, готуємо до служіння і надихаємо їх бути воїнами Бога. Але найголовніше, ми робимо фокус на особистих відносинах людини з Христом і Великому Дорученні. У нас є програми для різних вікових груп, де ми ділимося своїм баченням "Любити Бога і людей так, як це робив Ісус."

Copyright © 2017 Great Commission Missionary School.

Контакти

Тел: +38 (096) 689 65 56

Імейл: ukr@gcommission.org

 

Млинівська 7

с. Ременів, Львівська обл., Україна

Соціальна мережа