Програма Велике Доручення
Огляд програми

Заняття, проекти, позакласні заходи і навколишнє  середовище сприяють підготовці кожного студента до його служіння в майбутньому.

Занняття

Більшу частину дня студенти проводять на заняттях, де вони вивчають богослів'я і отримують практичні знання для їх майбутнього служіння. Опис предметів ви можете знайти тут.

Ранкова молитва

Кожний ранок починається з молитви. Це одна з найважливіших частин програми. Молитви для багатьох студентов залишаються найбільш пам'ятним переживанням їх перебування в школі. Данний час відведений для підтримки відносин з Богом і сповнення Святим Духом.

Євангелізаційні проекти:

Кожен студент приймає участь в одному з євангелізаційних проектів школи. Проекти допомогають студентам навчитись служити людям за межами церкви.

Позакласні заходи

Студенти також приймають участь в інших заходах, не зазаначених вище. Учні відвідують церкви, приймають участь в невеликих проектах місії, читають Біблію, мають вільний час та інше.

Місіонерські поїздки:

Під час навчання студенти приймають участь в короткій євангелізаційній подорожі (один тиждень). Після закінчення курсу, вони поїдуть в одну з країн (від 3 до 6 місяців), де Міждународна місія, «Велике Доручення», працює з місцевим населенням, щоб розповсюджувати Євангеліє Ісуса Христа. Довгострокові подорожі (6 місяців і більше) не є обов'язковою частиною програми, але є можливість поїхати на довгий період для тих, хто бажає більше потрудитись для Царства Божого.

Кожен студент отримує персональне навчання, заохочення і допомогу від працівників школи.  Люди, що працюють в місіонерській школі, віддані своїй справі, консультанти. Працівники проводять багато часу з учнями, живуть разом зі студентами, а також присутні в школі під час занять. Головна функція консультанта - допомогти студентам бути успішними.

ХРИСТИЯНСЬКІ ДОКТРИНИ

 

Теологія

Вчення про Бога, Його атрибути, характер і дії.

 

Бібліологія

Вивчення Біблії. Данний курс розкриває характер Біблії, її розділи, повноваження і натхнення.

 

Антропологія

Вчення про людину з біблійної точки зору. Данний курс розкриває створення людини за образом і подобою Божою, її головну мету і падіння людини.

 

Хамартіологія

Вчення про гріх. Данний курс розкриває походження і проблему гріху.

 

Христологія

Вчення про особистість Ісуса і Його роботу.

 

Сатеріологія

Вчення про спасіння. Данний курс розкриває обрання,  викуплення, віру, покаяння, виправдання, відродження, усиновлення, очищення і впевненість в спасінні.

 

Пневматологія

Вчення про Дух Святий. Данний предмет розкриває риси характеру, Божество і імена Святого Духа; роль Святого Духа в Старому Заповіті, в житті Ісуса Христа і в житті християнина; переваги Святого Духа, плід Святого Духа, хрещення Святим Духом, дари Духа і засмучення Святого Духа.

 

Еклесіологія

Вчення про суть і формування християнської церкви. Це розділ теології, що стосується суті, конституції і функції церкви.

 

Ангелология

Вчення про ангелів. Данний курс розкриває існування, кількість і сутність ангелів; їх посади і призначення.

ПРЕДМЕТИ ЗІ СЛУЖІННЯ

 

 

Гомелетика

Цей курс розкриває загальне уявлення про гомелетику і те, як скласти і передати проповідь; що таке проповідь в данний момент, а також, яка роль проповідника, що передає Боже Слово слухачам.

 

Місіологія

Вчення про церковну місію, а саме суть, цілі і методи місіонерської діятельності церкви.

 

Душеопікунство

 

Дитяче служіння

 

Молодіжне служіння

 

Молитва і піст

 

Aпологетика

Цей розділ теології стосується захисту і доказів християнства. Данний курс розкриває, чому люди вірять в те, у що вони вірять, початок всесвіту, походження життя, еволюцію. А також, чи можна вірити Біблії, чи дійсно Христос вокрес і багато інших складних питань.

 

Пасторська теологія

Цей курс розрахований на студентів, що вивчають особливості пасторського служіння. В курс входять теми: покликання бути пастором, богодогідливе життя, мета пасторського служіння, обов'язки пастора, жертвенність і самонавчання.

 

Релігії і культи

 

Біблеїстика

 

Огляд Євангелія

 

Огляд книги Дії

 

У місіонерській школі "Велике Доручення" ми допомагаємо студентам зростати в розумінні Писання, готуємо до служіння і надихаємо їх бути воїнами Бога. Але найголовніше, ми робимо фокус на особистих відносинах людини з Христом і Великому Дорученні. У нас є програми для різних вікових груп, де ми ділимося своїм баченням "Любити Бога і людей так, як це робив Ісус."

Copyright © 2020 Great Commission Missionary School.

Контакти

Тел: +38 (096) 689 65 56

email: ukr@gcommission.org

 

Млинівська 7

с. Ременів, Львівська обл., Україна