Програма Юність для Христа
Оплата навчання

НАВЧАННЯ

 

Можливі два варианти оплати:

 

Вариант 1: Повна оплата

Ціна: $190 ($95/місяць)

Термін оплати: повна оплата (всіх місяців семестра) має бути здійснена в перший понеділок навчанння.

 

Вариант 2: Місячна оплата

Ціна: $95/місяць

Термін оплати: перший внесок має бути здійснений в перший понеділок навчання. Наступні платежі повинні бути здійснені за один тиждень до початку кожного нового місяця. Штраф за запізнення ($15) додається до платежів, здійснених після закінчення терміну.

 

Оплата включає витрати на навчання, житло, їжу і транспорт (до школи і церкви). Оплата не розповсюджується на навчальні матеріали, одяг, здоров'я і особисті витрати.

 

ПОДОРОЖ/ВІДВІДУВАННЯ/ЄВАНГЕЛІЗАЦІЯ

 

В програму школи включається подорож. Ми будемо відвідувати інші церкви, організуємо кілька євангелізаційних служінь. Вартість подорожі складає $25. Подорож є необхідною частиною програми. Оплата повинна бути здійснена за місяць до подорожі.

 

Про нас

У місіонерській школі "Бог Нагледить" ми допомагаємо студентам зростати в розумінні Писання, готуємо до служіння і надихаємо їх бути воїнами Бога. Але найголовніше, ми робимо фокус на особистих відносинах людини з Христом і Великому Дорученні. У нас є програми для різних вікових груп, де ми ділимося своїм баченням "Любити Бога і людей так, як це робив Ісус."

Copyright © 2017 Great Commission Missionary School.

Контакти

Тел: +38 (096) 689 65 56

Імейл: ukr@gcommission.org

 

Млинівська 7

с. Ременів, Львівська обл., Україна

Соціальна мережа